Dzisiaj: XVI Niedziela Zwykła

Tydzień temu przeżywaliśmy w naszej parafii uroczystość odpustową i piknik parafialny. Dziękujemy panom, którzy pomogli w ustawieniu i rozebraniu estrady, paniom za przysmaki kulinarne, wszystkim za obsługę stoisk, a parafianom za wspaniałą atmosferę i zabawę.

  • o godz. 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Środa, 26.07 – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

  • o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek, 27.07

  • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

Niedziela, 30.07

  • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, tygodnika Idziemy i Niedziela.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła.

Nasza parafia poszukuje nowej osoby do prowadzenia scholi dziecięcej.

W tym roku po raz 40. wyruszą z diecezji warszawsko-praskiej pielgrzymki piesze na Jasną Górę. Pielgrzymować można w dwóch terminach.

Termin I: 5 sierpnia wyruszy Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza z parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie-Witolinie. Na Jasną Górę pielgrzymi dotrą 14 sierpnia.

Termin II: 16 sierpnia z Konkatedry Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku wychodzi Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Matki Kościoła, która na Jasną Górę wchodzi 25 sierpnia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych „rekolekcjach w drodze”. Szczegóły dotyczące pielgrzymek na stronie diecezjalnej www.diecezja.waw.pl

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Jakub Jan Kiljanek, kawaler z parafii Św. Szczepana w Raszynie i Agnieszka Graś, panna z parafii tutejszej (zapowiedź II),

Krzysztof Rutynowski, kawaler z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie i Anna Suchodolska, panna z parafii tutejszej (zapowiedź II),

Sebastian Zakrzewski, kawaler z parafii Św. Trójcy w Kobyłce i Oliwia Pasternak, panna z parafii Św. Trójcy w Kobyłce (zapowiedź I).

Pin It on Pinterest

Share This