Dzisiaj: XVI Niedziela Zwykła

  • o godz. 12:30 sumę odpustową odprawi Kanclerz warszawsko-praskiej Kurii diecezjalnej ks. dr Dariusz Szczepaniuk
  • po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła
  • o godz. 17:30 Nieszpory niedzielne
  • o godz. 19:00 rozpocznie się piknik parafialny na placu przykościelnym; podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy do stoisk z gastronomią i na potańcówkę, będą także atrakcje dla dzieci (lody, wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie, baseny z kulkami), od godz. 17:00 w punkcie CARITAS przyjmujemy ciasta upieczone przez parafian(ki)

Środa, 20.07

  • o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek, 21.07

  • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

W okienkach pod chórem kościoła można pobrać blankiety z przekazem na wykonanie dwóch ostatnich witraży w naszym kościele. Za wszystkie ofiary złożone na tacę i wpłaty na konto parafii Św. Włodzimierza, a przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu złożono bezimienną ofiarę 1000 zł na witraże w naszym kościele. Bóg zapłać ofiarodawcom!

Duszpasterstwo Młodzieży naszej diecezji rozpoczyna przygotowanie do wyjazdu do Portugalii w roku 2023 na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Wstępne zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii.

Parafia poszukuje kogoś, kto odpłatnie poprowadziłby scholę dziecięcą w naszym kościele. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Księdzem Proboszczem.

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Mateusz Jerzy Okrasiński, kawaler z parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie i Dominika Justyna Trojecka, panna z parafii tutejszej (zapowiedź II),

Marcin Smoczyński, kawaler z parafii tutejszej i Aleksandra Natalia Gertruda, panna z parafii Św. Augustyna w Warszawie (zapowiedź II),

Mateusz Edgar Kaleta, kawaler z parafii tutejszej i Iwona Bajer, panna z parafii Św. Trójcy w Nowym Mieście (zapowiedź I).

Pin It on Pinterest

Share This