Dzisiaj: XV Niedziela Zwykła

  • przeżywamy odpust parafialny ku czci Św. Włodzimierza
  • przez całą niedzielę słowo Boże głosi i o godz. 12:30 Mszę św. odpustową odprawi ks. Jarosław Dziedzic – kapłan diecezji siedleckiej, obecnie misjonarz w Boliwii
  • o godz. 17:30 Nieszpory niedzielne
  • po wieczornej Mszy św. rozpocznie się o godz. 19:00 festyn parafialny, zapraszamy na potańcówkę, do stoisk z gastronomią, będą też atrakcje dla dzieci i wiele innych

Środa, 19.07

  • o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek, 20.07

  • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego

Niedziela, 23.07

  • o godz. 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, tygodnika Idziemy i Niedziela.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła.

Nasza parafia poszukuje nowej osoby do prowadzenia scholi dziecięcej.

W tym roku po raz 40. wyruszą z diecezji warszawsko-praskiej pielgrzymki piesze na Jasną Górę. Pielgrzymować można w dwóch terminach.

Termin I: 5 sierpnia wyruszy Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza z parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie-Witolinie. Na Jasną Górę pielgrzymi dotrą 14 sierpnia.

Termin II: 16 sierpnia z Konkatedry Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku wychodzi Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Matki Kościoła, która na Jasną Górę wchodzi 25 sierpnia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych „rekolekcjach w drodze”. Szczegóły dotyczące pielgrzymek na stronie diecezjalnej www.diecezja.waw.pl

Wspólnota Żołnierzy Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę na festiwal młodych w Medjugorie w terminie od 22 lipca do 30 czerwca br. Koszt 1150 zł + 260 euro. Zapisy i szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń przed kościołem.

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Jakub Michał Ceranowski, kawaler z parafii tutejszej i Izabela Romanowska, panna z parafii tutejszej (zapowiedź II),

Jakub Jan Kiljanek, kawaler z parafii Św. Szczepana w Raszynie i Agnieszka Graś, panna z parafii tutejszej (zapowiedź I).

Pin It on Pinterest

Share This