Dzisiaj: XXIX Niedziela Zwykła

  • o godz. 17:15 nabożeństwo różańcowe
  • o godz. 19:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w drugim roku formacji (uroczystość bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w czwartek 28 października; nowa grupa kandydatów do bierzmowania rozpocznie swoją formację w listopadzie)

Kancelaria parafialna jest czynna także w poniedziałki w godzinach od 15:30 do 17:30 (w zakładce Kontakt i Kancelaria jest zrobiona aktualizacja).

Wtorek, 19.10

  • o godz. 19:00 kurs przedmałżeński

Środa, 20.10

  • o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek, 21.10

  • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Przed nami miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych, których polecamy Bożemu Miłosierdziu. W zakrystii lub kancelarii przyjmujemy na wypominki jednorazowe, roczne i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone w okienkach pod chórem, w zakrystii i na tablicy ogłoszeń w poczekalni kancelarii parafialnej.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i wpłaty na konto parafii św. Włodzimierza, a przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła. W tym tygodniu złożono ofiary: 400 zł – bezimienna, 1000 zł – bezimienna, 300 zł – p. Czesława Kirkiewicz z ul. Turmonckiej, 1000 zł – p. Irena i Zofia Stanisławek. Ofiarodawcom wyrażamy serdeczne podziękowanie Bóg zapłać!

W minionym tygodniu została spłacona ostatnia rata za nowe nagłośnienie w naszym kościele. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 33 400 zł.

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

  • Radosław Kłosowicz, kawaler z parafii tutejszej i Sylwia Demedziuk, panna z parafii Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach (zapowiedź II)

Pin It on Pinterest

Share This